Odtokový žľab Rea Greek 100
Kód: REA-G0405Podrobný popis
Model Greek je jedným z našich najlepších odtokových žľabov a je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Aisi 304. Odtok Greek sa dodáva v šiestich veľkostiach, aby dokonale ladil so sprchovacím kútom alebo sprchovými dverami, ktoré nájdete v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové žľaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5902557301317 |
| Farba: | Chróm |
| Hĺbka inštalácie odtoku: | 52 mm |
| Hrúbka ocele (mm): | 1,1 mm |
| Materiál: | nehrdzavejúca oceľ |
| Odtoková kapacita: | 36 l/min |
| Typ krytu: | jednostranný so vzorom |
| Typ sifónu: | rovno |
| Variant: | --- |
| Výstup sifónu: | 40/50 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
