Odtokový žľab Rea Greek 90 - matný čierny
Kód: REA-G8026Podrobný popis
Odtokový žľab série Rea Greek Tento model odtokového žľabu je jedným z našich najlepších odtokových žľabov, ktoré máme v ponuke. Bol vyrobený z vysoko kvalitnej kyselinovzdornej nerezovej ocele AISI 304. Finálna farba žľabu bola vo fáze výroby pokrytá špeciálnym ochranným filmom NanoFlex, ktorý dokonale chráni žľab proti vlhkosti a uľahčuje odtok vody. Technické dáta: - Výrobca: Rea – Kúpeľňa s fantáziou - Typ: Odtokový žľab - Model: Greek čierny - Materiál: Nerezová oceľ AISI 304 odolná proti kyselinám - Ochranný film: Nano-Flex - Typ povrchu: matný - Dĺžka: 60/70/80/90 cm - Hrúbka ocele: 1mm - Montážna hĺbka: 70-80 mm - výkon: 36 l / min - Vývod sifónu: 40/50 mm Set obsahuje: žľab, maskovací rám, nožičky, sifón, manžetu Dry-Fix, košík, manuál, háčik na výmenu masky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové žľaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5902557352319 |
| Farba: | Čierna |
| ? Dĺžka: | 90 cm |
| Finish: | Mat |
| Hĺbka inštalácie odtoku: | 70 mm |
| Hrúbka ocele (mm): | 1 mm |
| Odtoková kapacita: | 36 l/min |
| Typ krytu: | jednostranný so vzorom |
| Typ sifónu: | 360 ° otočné |
| Variant: | --- |
| Vypustite materiál: | Nerezová oceľ AISI 304 |
| Výstup sifónu: | 40/50 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
