Sada WC misa + bidet CARTER WHITE, ZÁVESNÁ
Kód: KPL-C1400Podrobný popis
Tento produkt dokonale doplní priestor vašej kúpeľne a zároveň si zachová svoj bezchybný vzhľad a estetiku. Je vyrobený z vysoko kvalitnej sanitárnej keramiky, je odolný a vďaka špeciálnemu výrobnému procesu sa ľahko čistí. Toaleta Carter Rimless – Vďaka svojmu klasickému tvaru a kompaktným rozmerom je tento model ideálny nielen pre tradične zariadené kúpeľne, ale aj pre tie, ktoré sa zameriavajú na minimalizmus a priestorovo úsporný dizajn. Sada obsahuje aj duroplastové WC sedadlo s pomalým zatváraním, nastaviteľnými a odnímateľnými prvkami. Sedadlo je vybavené kovovými pántami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| EAN: | 5906366006364 |
| ? Dĺžka: | 495 |
| Dĺžka misy: | 48,5 cm |
| Doska je súčasťou balenia: | Doska je súčasťou balenia |
| Farba bidetu: | Snehovo biely lesk |
| Farba dosky: | Snehovo biely lesk |
| Farba misy: | Snehovo biely lesk |
| Materiál a typ dosky: | Duroplast |
| Montážna sada: | Zahrnuté |
| Rozstup otvorov: | 18 cm |
| Rozstup otvorov bidetu: | 18 |
| Spôsob montáže: | Závesná |
| Szerokość: | 370 |
| Šírka misy: | 36,5 cm |
| Štíhla doska: | slim doska |
| Variant: | --- |
| Výška batérie: | 325 |
| Výška misy: | 33 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
