Sprchová sada s termostatom REA LUNGO - chrome
Kód: REA-P6607Podrobný popis
Sprchová sada s termostatom bola navrhnutá za účelom dosiahnutia Vášho maximálneho pohodlia a jedinečného dizajnu. Vysoká kvalita použitých materiálov zaručujú odolnosť a vysokú spoľahlivosť po mnoho rokov. Moderná, dizajnérska sprchová sada s neobyčajnými tvarmi série Rea Lungo obsahuje termostatickú batériu, vyrobenú z mosadze vysokej kvality v honosnom zlatoskvúcom prevedení. Lakovanie batérie bolo vykonané v troch vrstvách, vďaka čomu je batéria odolná voči korózii a strate farby. Ďalšie čiastkové prvky sú vyrobené z prvotriednych materiálov odolných voči poškodeniu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5902557377817 |
| Farba: | Chróm |
| Výška: | 82 |
| BOX systém: | nemá |
| Dĺžka hadice: | 150 cm |
| Materiál vykonania: | Mosadz / ABS |
| Montážna vzdialenosť: | 15 cm |
| Pripojenie sprchy: | 1/2 palca |
| Systém trysiek: | Anti-Calc |
| Termostatická hlavica: | Termostatická hlavica |
| Variant: | --- |
| Veľkosť dažďovej sprchy: | 25 x 25 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
