Sprchový set s termostatom REA LUNGO Rose Gold
Kód: REA-P6606Podrobný popis
Sprchová sada s termostatom bola navrhnutá za účelom dosiahnutia Vášho maximálneho pohodlia a jedinečného dizajnu. Vysoká kvalita použitých materiálov zaručujú odolnosť a vysokú spoľahlivosť po mnoho rokov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5902557377824 |
| Farba: | Ružové zlato |
| Výška: | 82 |
| BOX systém: | nemá |
| Dĺžka hadice: | 150 cm |
| Materiál vykonania: | Mosadz / ABS |
| Montáž sprchového setu: | povrch |
| Montážna vzdialenosť: | 15 cm |
| Pripojenie sprchy: | 1/2 palca |
| Skončiť: | čierny lesk |
| Systém trysiek: | Anti-Calc |
| Termostatická hlavica: | Termostatická hlavica |
| Variant: | --- |
| Veľkosť dažďovej sprchy: | 25 x 25 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
