Sprchový set s termostatom REA ROB Gold Brush
Kód: REA-P6623Podrobný popis
Sprchová sada s termostatom je navrhnutá pre Vaše najväčšie pohodlie a dokonalý design. Vďaka špeciálnej fáze výroby batériový set zaručuje maximálnu bezpečnosť a komfort pri každodennom používaní. Jedinečný dizajn a vysoká kvalita použitých materiálov zaručujú odolnosť a vysokú spoľahlivosť po mnoho rokov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 5902557377985 |
| Farba: | Zlatá |
| Výška: | 1150 |
| BOX systém: | nemá |
| Dĺžka hadice: | 150 cm |
| Dokončenie sprchovej súpravy: | brush gold |
| Materiál vykonania: | Mosadz |
| Montážna vzdialenosť: | 15 cm |
| Pripojenie sprchy: | 1/2 palca |
| Systém trysiek: | Anti-Calc |
| Termostatická hlavica: | Termostatická hlavica |
| Variant: | --- |
| Veľkosť dažďovej sprchy: | 20 x 30 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
