WC Ovládacie tlačidlo typ H zlatá
Kód: REA-E5692Podrobný popis
Technické údaje:
- Materiál: Plast,polypropylén
- Farba: Zlatá (light gold)
- Typ: H
- Povrch: Lesklý
- Výška mriežky: 165 mm
- Šírka mriežky: 250 mm
- Hĺbka mriežky:15 mm
- Rozsah splachovania: Dvojitý
- Vonkajší tvar dlaždice: obdĺžnikový
- Tvar tlačidla Flush: Obdĺžnikový
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC a bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5902557368594 |
| Farba: | Zlatá |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hĺbka: | 15 |
| Materiál: | polypropylén |
| Variant: | --- |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
