Zápustné umývadlo Rea ALISHA
Kód: REA-U8424Podrobný popis
Predstavujeme vstavané umývadlo navrhnuté so zreteľom na Vaše pohodlie a praktickosť. Vďaka špeciálnemu výrobnému fázu sa umývadlo ľahko čistí. Moderný a jedinečný dizajn, rovnako ako vysoká kvalita použitých materiálov, zaisťujú odolnosť a spoľahlivosť. Vhodné batérie, sifóny a odpadové ventily nájdete v našom sortimente. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá, drezy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5906366016271 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 48 cm |
| Tvar: | Obdĺžnikové |
| Výška: | 190 |
| ? Dĺžka: | 60 cm |
| Dĺžka (cm): | 60 |
| Hĺbka: | 130 |
| Materiál: | Sanitárna keramika |
| Otvor pre batériu: | Otvor pre batériu |
| Prepadový otvor: | Prepadový otvor |
| prevedenie: | Lesklý |
| Spôsob montáže: | Vstavaná |
| Variant: | --- |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
